Služby

Autorizovaný prodej nových vozů

Autorizovaný prodej nových vozů

Máme několikaleté zkušenosti s prodejem nových osobních a užitkových vozů značky Fiat. Díky naší silné pozici ve Zlínském kraji vytváříme širokou nabídku skladových nebo předváděcích vozů za velmi atraktivní a dostupné ceny. Spolu s nimi nabízíme širokou nabídku prodejních a poprodejních služeb.  Můžete se na nás spolehnout, pokud hledáte pomoc při financování vozu, jeho pojištění, autorizovaný servis či odtah a mnoho dalších.

Vybrat nový Fiat
Autorizované servisní služby

Autorizované servisní služby

Náš odborně proškolený servisní značky je tady pro Vás, a především pro Váš Fiat. Vždy se profesionálně, odborně a s maximální péčí postaráme o Vaši mobilitu. Specializujeme se také na opravy havarovaných vozů, a to včetně vyřízení pojistné události. U nás můžete také využít služeb pneuservisu, lakovny, klempírny nebo komplexní mycí služby.

Pojištění

Pojištění

Pomůžeme Vám při zajištění ochrany rizik spojených s provozem Vašeho vozu. Přímo u nás si můžete sjednat nejen povinné ručení, které je ze zákona povinen uzavřít každý majitel vozu, ale i havarijní pojištění nebo další doplňková pojištění. Myslete na rizika včas a poraďte se o vhodném pojištění s námi.

Financování

Financování

Nabízíme Vám financování Vašeho nového či ojetého vozu přímo na míru. Pokud nemáte dostatek finančních prostředků, zprostředkujeme pro Vás jeden ze způsobů financování: spotřebitelský úvěr, finanční leasing nebo operativní leasing. Výběr je pouze na Vás, ale rádi Vám s ním pomůžeme. Výhodné financování nabízíme všem bez ohledu na to, zda jste soukromá osoba nebo podnikající fyzická osoba (OSVČ, podnikatel) či právnická osoba (firma).

Odtah vozů

Odtah vozů

Víte, co dělat v případě nehody se svým Fiatem? Volejte náš servisní tým na +420 577 700 672 a my Vám pošleme odtahovou službu. Zajistíme nejen odtah Vašeho poškozeného vozu, ale zařídíme i vše potřebné s pojišťovnou (likvidaci pojistné události, ohledání škody, komplexní agendu) a Váš vůz opravíme v našem autorizovaném servisu v odpovídajících časových možnostech.

Půjčovna vozů

Půjčovna vozů

Máte vůz dlouhodobě v servisu? Čekáte na dodání nového auta? Chystáte se na dovolenou nebo na akci a potřebujete velké auto? Využijte naši půjčovnu vozidel. Máme pro Vás širokou nabídku vozů. Veškerou administrativu zvládneme prostřednictvím elektronické pošty a pak už jen jezdíte. Volejte +420 577 700 670 nebo pište na recepce@autouh.cz

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!